جهش تولید
امروز : چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩

اخبار > «اینوماین2» میزبان بیش از 300 شرکت دانش بنیان شد

صفحه اصلی > اخبار 


چاپ

«اینوماین2» میزبان بیش از 300 شرکت دانش بنیان شد

به گفته دبیر اجرایی رویداد اینوماین 2، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بیش از 300 شرکت دانش بنیان در این جشنواره ثبت نام کرده‌اند و نیازهای فناورانه بخش معدن را بررسی خواهند کرد.

سید محمدمهدی میرعابدی، دبیر اجرایی جشنواره اینوماین 2  در این‌باره گفت: از طرح‌های مختلفی که به این جشنواره ارسال شد، بیش از 80 طرح پذیرفته شد تا در داوری نهایی مورد قضاوت قرار گیرند. در نهایت 10 ایده برتر نیز پذیرفته خواهند شد که برای توسعه و تجاری سازی آنها با شتاب دهنده‌های مختلف همکاری خواهد شد.

 

ارائه نیازهای فناورانه

دبیر اجرایی این رویداد  ضمن اشاره به دیگر جزئیات جشنواره اینوماین 2 بیان داشت: در بخش ارائه نیازهای فناورانه این جشنواره، شرکت‌های بزرگ  نیازهای فناورانه خود را به شرکت کنندگان عرضه می کنند. کارشناسان متخصص هر حوزه و شرکت‌های دانش بنیان  نیز با بررسی این نیازها، پاسخ‌های فناورانه خود را به این نیازها عرضه می‌کنند.

 

میرعابدی با اشاره به دیگر جزئیات این رویداد، اضافه کرد: شرکت‌های دانش بنیانی که از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان دانش بنیان پذیرفته شده‌اند، در این رویداد به کمک صنعت خواهند آمد و سعی شده است تا ارتباط بین این دوم بخش، یعنی صنعت و دانش بر بستر تجاری سازی تقویت شود.

 

حضور دانش بنیان‌ها

وی در ادامه گفت: بیش از 300 شرکت دانش بنیان  با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جشنواره اینوماین 2 ثبت نام کرده‌اند. این شرکت‌ها، نیازهای مجموعه های بزرگ را رصد میکنند تا با تزریق دانش به این شرکت‌ها، به توسعه فناوری در حوزه معدن کمک کنند.

 رویداد اینوماین 2 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به ویژه ستاد توسعه فناوری های لیزر، فوتونیک، مواد پیشرفته و ساخت این معاونت در حال برگزاری است، اختتامیه این رویداد بعد از ظهر روز 7 بهمن خواهد بود.

 

 

گزارش از: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/33

 


اخبار مرتبط :

معاونت علمی از طرح‌های بومی تولید "ورق‌های PVC" حمایت مالی می‌کند

طرح‌های نوپا در حوزه لیزر حمایت می‌شوند

۶۰ طرح فناورانه حوزه لیزر و فوتونیک حمایت می‌شود

مدیرگروه پیشران" نوروفوتونیک" دانشگاه شهید بهشتی : برای تصویر برداری نوری از مغز، ساخت تجهیزات پیشرفته توسعه می یابدشخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت