جهش تولید
امروز : يکشنبه ١٨ خرداد ١٣٩٩

اخبار > یک میلیون و دویست‌هزار خدمت آزمایشگاهی ارائه شد

صفحه اصلی > اخبار 


چاپ
در سالی که گذشت؛

یک میلیون و دویست‌هزار خدمت آزمایشگاهی ارائه شد

ارائه بیش از یک میلیون و دویست هزار خدمت ازمایشگاهی آماری است که توسط مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام شده است. خدماتی که طیف وسیعی از مشتریان بخش دانشگاهی و صنعت را شامل می‌شود.

عضویت بیش از 550 مجموعه آزمایشگاهی در شبکه یکی از اتفاقاتی است که به روند توسعه ارائه خدمات کمک کرد ه است. خدماتی که سلامتی جامعه را هدف گرفته است و بخش اعظمی از آن توسط شرکت‌های خصوصی ارائه می‌شود.

« شبکه کار خود را در ابتدا با اعضایی از بخش دولتی آغاز کرد؛ اما توانستیم در طی این 15 سال، بخش خصوصی را هم به مشارکت در این کار ترغیب کنیم. بر همین اساس هم امروز مدعی هستیم که بیشتر خدمات آزمایشگاهی توسط بخش خصوصی ارائه می‌شود.»

رضا اسدی‌فرد با اشاره به این نکته، می‌گوید: برای ارائه خدمات ازمایشگاهی به مشتریان خود از 12 هزار دستگاه که در شبکه فناوری‌های راهبردی به اشتراک گذاشته شده بود، بهره بردیم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال 99 به نام سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، می‌گوید: امسال قصد داریم مزایای خوب و یارانه ویژه‌ای برای محققان پسادکتری در نظر بگیریم و برای حمایت از محققان در مقطع کارشناسی ارشد نیز در حال برنامه‌ریزی هستیم.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام/23

اخبار مرتبط:

تخفیف 50 درصدی زمستانه شبکه آزمایشگاهی ارائه می‌شود

افزایش نقش بخش خصوصی در شبکه‌ آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی

بیش از ۲۶۰هزار خدمت آزمایشگاهی به محققان و پژوهشگران ارائه شد


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت