خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
اخبار > تخفیف 50 درصدی صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های خلاق


  چاپ        ارسال به دوست

تخفیف 50 درصدی صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های خلاق

دبیرخانه شرکت‌های خلاق شرایط دریافت ضمانت‌نامه با تخفیف 50 درصدی در کارمزد را برای بهره‌گیری از خدمات صندوق پژوهش و فناوری کریمه اعلام کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های خلاق می‌توانند به‌منظور دریافت انواع ضمانت‌نامه مطابق با شرایط پیش‌بینی شده از خدمات صندوق پژوهش و فناوری کریمه بهره‌مند شوند. این ضمانت‌نامه ها شامل ضمانت نامه‌های مزایده و مناقصه، حسن انجام تعهدات و پیش‌پرداخت می‌شود.

این اقدام به‌موجب توافق انجام‌شده میان دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق و صندوق پژوهش و فناوری کریمه  و به‌منظور  تسهیل فضای کسب‌وکار شرکت‌های خلاق صورت می‌گیرد.

این تخفیف 50 درصدی کارمزد در 3 ردیف برای شرکت‌های خلاق اجرا می‌شود. نخست مزایده و مناقصه است. شرایط بهره‌مندی از این نوع ضمانت‌نامه به این صورت است که آورده نقدی 5 درصد مبلغ ضمانت‌نامه و کارمزد یک درصد مبلغ آن خواهد بود.

دومی ضمانت‌نامه حسن انجام تعهدات است. شرایط این ضمانت‌نامه به‌صورت 5 تا 15 درصد مبلغ ضمانت‌نامه (متناسب با ارزیابی) و یک درصد مبلغ ضمانت‌نامه برای کارمزد محسوب می‌شود.

سومین ردیف نیز ضمانت‌نامه پیش‌پرداخت خواهد بود. در شرایط این ضمانت‌نامه نیز 5 تا 15 درصد مبلغ ضمانت‌نامه (متناسب با ارزیابی) و یک درصد مبلغ ضمانت‌نامه ذکر شده است.

شرکت‌های خلاق می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، شرکت‌های خلاق با شماره 02140883063 تماس حاصل کنند.

پایان پیام/


١٥:٣٧ - 1397/10/26    /    شماره : ٤١٦١٢    /    تعداد نمایش : ٢٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir