خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اسلایدر 
آرشیو اسلایدر

استارتاپ‌های حوزه صنایع خلاق موسیقی توسعه می‌یابند
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف به کارگیری ظرفیت ها و استفاده از پتانسیل های داخلی و بین المللی برای شناسایی، گزینش، رشد و توسعه استارتاپ های حوزه صنایع خلاق تفاهم نامه ای امضا کرد.
١١:٠٨ - 1398/04/10

خط اعتباری برای حمایت از استارتاپ‌های صنایع خلاق ایجاد می‌شود
با انجام مذاکراتی از سوی ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، خط اعتباری برای حمایت از فعالیت استارتاپ های صنایع خلاق تا اواسط سال جاری راه اندازی می شود.
١١:٠٥ - 1398/03/21
ستاری:
استارتاپ‌ها به میراث فرهنگی جانی دوباره می‌بخشند
معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری با تأکید بر این‌که حوزه میراث فرهنگی و صنایع گردشگری از ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه صنایع فرهنگی و خلاق برخوردار است گفت: ورود نوآوری به این حوزه‌ها در اولویت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی قرار دارد.
١١:٠٠ - 1398/03/01

با امضاء تفاهم نامه ای؛ فعالیت‌های نوآورانه و فناوری‌های فرهنگی در کشور ارتقا می‌یابد
با امضاء تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنگاه رسانه ای سرمایه گذاری آخرین خبر، فعالیت های نوآورانه و فناوری های فرهنگی در کشور ارتقا می یابد .
١٩:٤٢ - 1398/02/07

شرکت‌های خلاق، دانش بنیان و فناور از خدمات بیمه تکمیلی بیمه دانا بهره مند می شوند
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور با همکاری پارک فناوری پردیس معاونت علمی و بیمه دانا، اعضاء شبکه نوآوری در سراسر کشور می توانند تا پایان روز شنبه 14 اردیبهشت ماه جاری نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی سال 99-98 اقدام کنند .
١٠:٤٨ - 1398/01/28

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir