خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اسلایدر 
اخبار > برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی در لرستان


  چاپ        ارسال به دوست

برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی در لرستان

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین رویداد کارآفرینی ایدوکا با هدف برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی استان در لرستان توسط بنیاد نخبگان استان لرستان و با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود.

دومین رویداد کارآفرینی ایدوکا با هدف تقویت روحیه ایده پردازی، پیوند نوآوری با ظرفیت‌های بومی و جذب سرمایه‌گذار با تکیه بر توانمندی‌های بالقوه استان در دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

با توجه به نیازسنجی جامعه و حرکت به سمت گفتمان کارآفرینی در استان و با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه‌ی استان لرستان، بنیاد نخبگان لرستان با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و همکاری سایر دستگاه‌های علمی و فناورانه استان، اقدام به برگزاری این رویداد می‌کند. 

ایجاد انگیزه بین دانشجویان و فارغ‌التحصیلان و ترویج و تقویت فرهنگ کارآفرینی یکی از دغدغه‌های نظام کنونی علم و فناوری کشور است تا به افزایش کارآفرینی کشور کمک کند.

تا پیش از برگزاری رویداد کارآفرینی ایدوکا، بیش از 5 پیش رویداد در سطح دانشگاه‌ها و مدارس استان انجام گرفته و دو ایستگاه آشنایی با رویداد کارآفرینی در دو دانشگاه استان برپا شده و همچنین ده جلسه با دستگاه‌های علمی و فناورانه و استانداری استان، طبق برنامه ریزی‌ها انجام گرفته است.

دومین رویداد کارآفرینی ایدوکا با هدف برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی استان در لرستان  با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و از 14 لغایت 16 آذرماه 97 در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

پایان پیام/


١٩:١٨ - 1397/09/18    /    شماره : ٤٠٥١٩    /    تعداد نمایش : ١٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir