خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اسلایدر 
اخبار > طرح‌های خلاق ونوآور سرمایه جذب می‌کنند


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

طرح‌های خلاق ونوآور سرمایه جذب می‌کنند

 

با حمایت دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های خلاق می‌توانند از مزایای سامانه «کارن کراد» در زمینه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای توافق بین دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق و سامانه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری کارن کراد (Karen Crowed)، شرکت‌های خلاق می‌توانند از مزایای این سامانه در زمینه تأمین مالی و سرمایه‌گذاری بهره‌مند شوند.

با توجه به اهمیت سرمایه‌گذاری در توسعه اقتصادی و اجتماعی و نیاز مبرم به روان‌سازی فرایند سرمایه‌گذاری و ایجاد بستری کارآمد برای نهادها شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق دارای نیاز به تأمین مالی و سرمایه پذیر این توافق صورت گرفته است.

شرکت‌های خلاق متقاضی می‌توانند به‌منظور ثبت نام اولیه تا تاریخ 10 بهمن ماه 97 درخواست خود را به ایمیل  دبیرخانه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق  به آدرس  ircreative@isti.ir ارسال کنند.

پس از ارسال درخواست اولیه توسط شرکت و ارسال لیست شرکت‌های خلاق متقاضی سرمایه‌گذاری به سامانه کارن کراد از سوی دبیرخانه، به‌منظور ادامه فرایند، از سوی این سامانه با شرکت متقاضی (حداکثر تا تاریخ 7 اسفندماه 97) تماس به عمل خواهد آمد و فرایند ثبت‌نام نهایی شرکت و ارائه اطلاعات تکمیلی توسط این سامانه به شرکت‌ها تشریح خواهد شد.

پایان پیام/29

 


٠٨:١٠ - 1397/11/09    /    شماره : ٤١٩٠٩    /    تعداد نمایش : ١٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir