خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
آرشيو خبري


سال 97 سال افزایش ثروت ملی با حمایت از سرمایه‌های فرهنگی ایران زمین
اینک که در آستانه فصلی و سالی جدید قرار گرفته ایم، به گذشته نظری می اندازیم و در افق آینده طرح افکنی می کنیم.برای همه ایرانیان و حتی فراتراز آن بسیاری از فارسی زبانان بیرون از قلمرو جغرافیایی کشور نوروز حکایت نوشدن دائمی سنتی است که برای هزاره ها در تارو پود فرهنگ آنان رخنه کرده و به هویت ایشان تجسم بخشیده است.
 ١٣:٤٣ - 1396/12/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
کتب توسعه صنعت پویانمایی ایران تدوین شد.
صنعت پویانمایی به واسطه اثرگذاری عمیق فرهنگی و اقتصادی، همواره مورد توجه سیاستگذاران فرهنگی در کشورها قرار داشته است. بر این اساس، ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز با هدف توجه به توسعه صنایع فرهنگی و خلاق در کشور، طرح تدوین سند راهبردی توسعه صنعت پویانمایی را در دستور کار قرار داد که در نهایت با مشارکت و همراهی فعالان و ذینفعان صنعت پویانمایی کشور، این سند تدوین شد.
 ١٣:٤٥ - 1396/12/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
کتاب آمارنامه صنعت پویانمایی ایران در سال 1395 تدوین شد.
اولین گام برای رشد و توسعه یک صنعت، برخورداری از راهبردهای مدون و رویکردهای منطبق بر واقعیت بوده که این مهم جز به واسطه وجود آمار و ارقام واقعی امکان¬پذیر نیست.
 ١٣:٣٦ - 1396/12/22 - نظرات : ٠متن کامل >>
نخستین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبری توسعه اقتصاد آموزش الکترونیکی کشور برگزار شد.
نخستین جلسه شورای راهبری طرح تدوین سند راهبری توسعه اقتصاد آموزش الکترونیکی کشور با حضور نمایندگانی از دولت و جمعی از فعالان بخش خصوصی، روز چهارشنبه مورخ 16/12/1396 در مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری برگزار شد.
 ١٠:٠٣ - 1396/12/21 - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست تخصصی موسسات آموزش الکترونیکی کشور همراه با معرفی درخت فناوری رایاد و ارائه محصولات و خدمات شرکت‌های نوپا و خلاق برگزار شد.
در نشست تخصصی موسسات آموزش الکترونیکی کشور که در محل برگزاری دوازدهمین کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی ایران و با هماهنگی و حمایت ستاد توسعه فناوری¬های نرم و هویت¬ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، از پنج شرکت نوپا و خلاق در حوزه یادگیری الکترونیکی(رایاد) دعوت به عمل آمد.
 ١٦:٠١ - 1396/12/16 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir