خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
آرشيو خبري

همزمان با برگزاری پنجمین دوره «جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی مدرسه» استعدادهای هنری دانش آموزان شکوفا می شود .
به گزارش دبیرخانه پنجمین دوره جشنواره، پنجمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش‌آموزی مدرسه با حمایت و پشتیبانی ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با هدف کشف استعدادهای هنری دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود.
١٥:٤٨ - 1398/01/25
سهیل پایدارفرد*
کمک بلاک‌چین به ثبت آثار خلاق کشور
این روزها فضا خرید اینترنتی و استفاده از سرویس آنلاین در کشور ما رونق گرفته است. حتی افرادی که پیش‌ازاین نگاه مثبتی به استفاده از خدمات آنلاین نداشتند و با شک و تردید به این موضوع می‌نگریستند، این روزها ناخودآگاه به استفاده از سرویس‌های آنلاین سوق داده شده‌اند.
١٧:٤٤ - 1397/12/30
همزمان با برگزاری پیچینگ انیمیشن ایران؛
تولیدکنندگان انیمیشن کشور سرمایه‌گذار می‌طلبند
همزمان با برگزاری نخستین دوره رویداد رویازی (پیچینگ انیمیشن ایران) ، تولیدکنندگان انیمیشن کشور به منظور جذب هزینه تولید سرمایه گذار می طلبند.
١٤:٤٨ - 1397/12/07

«استارتاپ» ابزار حل مشکلات کشور به‌وسیله مردم است
در فرآیند بررسی ادواراقتصادی جهان که انسان در طول تاریخ با آن مواجه بوده است می‌توان به عصر کشاورزی، صنعتی، دانش‌بنیان و امروز عصر اقتصاد خلاق اشاره کرد. اقتصادی که خمیرمایه و نهاده اصلی آن مبتنی بر خلاقیت انسان‌های جامعه است.
١٢:٣٩ - 1397/11/28

«سیمرغ پویانمایی» صنایع خلاق را اوج می‌دهد
اختصاص سیمرغی مخصوص به «پویانمایی» در اهدا جوایز جشنواره فیلم فجر، برای نخستین بار پس از 37 سال، قدمی قابل تامل بر شناخت تاثیر این حوزه از صنایع خلاق در آینده است.
١٩:٤٤ - 1397/11/23

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir