خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
آرشيو خبري

سامانه ملی دهکده هوشمند سطح کیفی زندگی در روستاها را ارتقا می‌دهد
یک استارتاپ حوزه صنایع خلاق، طرحی ارائه کرده است با استفاده از یک نرم‌افزار و تعداد پنل تحت وب، مردم روستا می‌توانند به سازمان‌های خدماتی مختلف از قبیل دهیــاری، آب و فاضلاب وغیره پیام بدهند و پاسخ آن را از طرف امور مشترکین در همین برنامه ببینند.
١١:٢٢ - 1397/11/03

تخفیف 50 درصدی صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های خلاق
دبیرخانه شرکت‌های خلاق شرایط دریافت ضمانت‌نامه با تخفیف 50 درصدی در کارمزد را برای بهره‌گیری از خدمات صندوق پژوهش و فناوری کریمه اعلام کرد.
١٥:٣٧ - 1397/10/26
سجادی نیری:
مناطق آزاد ظرفیت بالایی در صنایع فرهنگی و خلاق دارند
دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی در نشست علمی- آموزشی «مناطق آزاد؛ الگوی توسعه صنایع فرهنگی و خلاق» گفت: مناطق آزاد استعداد و ظرفیت‌های بسیار جدی در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق دارند.
١٥:٣٥ - 1397/10/26

پیشرفت حوزه‌های صنایع خلاق ایران در آینه آمار
در کشور ما با توجه به وجود منابع طبیعی همچون نفت و گاز، ظرفیت‌های اقتصاد خالق و صنایع خالق تاکنون چندان‌که باید، موردتوجه قرار نگرفته است. البته در دو دهه اخیر سیاست‌گذاری دولت‌ها و برنامه‌های راهبردی همچون سند چشم‌انداز و برنامه‌های توسعه، مسیر اقتصاد را بیش‌ازپیش به سمت حوزه صنایع خالق جهت داده‌اند. در این مطلب به‌طور خلاصه وضعیت صنایع خالق ایران را در برخی حوزه‌ها در آینه آمارها بررسی کنیم.
١١:١٦ - 1397/10/23
ستاری در نشست اقتصاد مقاومتی اصفهان:
محیط استان باید به زیستگاه کسب و کارهای استارتاپی بدل شود
به اعتقاد معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، محیط اجتماعی و کسب و کار استان باید زایشگاه ایده های نوآورانه و گلخانه رشددهنده بذر های استارتاپی بدل شود.
١١:٠٧ - 1397/10/23

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir