خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
آرشيو خبري
درنخستین رویداد استارتاپی فرهنگی روشنای غدیر؛
ایده های خلاقانه فرهنگی ارائه شد
در نخستین رویداد استارتاپی فرهنگی غدیر که به همت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد، ایده های نوآورانه فرهنگی و مذهبی ارائه شد.
٢٠:٥٣ - 1398/05/29
رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:
ایجاد مراکز نوآوری در استان های کشور ضروری است
رییس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه باید در هر استان یک مرکز نوآوری ایجاد شود، بر استفاده از ظرفیت دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه کارآفرین تاکید کرد.
١٩:٣٠ - 1398/05/20

مناطق آزاد مستعدترین مناطق برای سرمایه گذاری در صنایع فرهنگی
دبیر ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ مناطق آزاد را مستعدترین مناطق برای سرمایه گذاری در صنایع فرهنگی و خلاق دانست و اظهار داشت: ایجاد زنجیره تولیدات فرهنگی در مناطق آزاد به اقتصاد کشور کمک خواهد کرد.
١٦:٥٢ - 1398/04/30

تفاهم‌ نامه همكاری میان «شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» و «ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت‌ ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» به امضاء رسید
تفاهم‌ نامه همكاری میان «شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» و «ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت‌ ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری» به امضاء رسید
١٦:٤٨ - 1398/04/30

استارتاپ‌های حوزه صنایع خلاق موسیقی توسعه می‌یابند
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف به کارگیری ظرفیت ها و استفاده از پتانسیل های داخلی و بین المللی برای شناسایی، گزینش، رشد و توسعه استارتاپ های حوزه صنایع خلاق تفاهم نامه ای امضا کرد.
١١:٠٨ - 1398/04/10

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir