خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
اخبار > دومین استارتاپ میت آپ تبریز برگزار می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت‌علمی؛

دومین استارتاپ میت آپ تبریز برگزار می‌شود

دومین میت آپ تبریز با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت‌علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۹ تا ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود. 
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پس از تجربه موفق برگزاری اولین استارتاپ میت اپ تبریز، Tabriz. io Events برگزاری دومین استارتاپ میت آپ تبریز را در دستور کار خود دارد. رویداد استارتاپ میت آپ تنها رویداد بزرگ استارت‌آپی در منطقه شمال غرب ایران است که بصورت سالانه و با حضور و سخنرانی کار‌آفرینان و مربیان بر‌تر کشور برگزار می‌شود. 
هدف استارتاپ میت اپ ایجاد فضای رقابتی، ارائه محتوای کاربردی، شبکه‌سازی تخصصی، بررسی چالش‌های منطقه‌ای و در مجموع رشد اکوسیستم استارت‌آپی منطقه شمالغرب کشور است. 
رقابت استارت‌آپ‌ها یکی از بخش‌های اصلی دومین استارتاپ میت آپ تبریز است. در این بخش ۱۰ استارتاپ بر روی استیج برای بدست آوردن جایزه‌های رده ۱ تا ۳ و جایزه مردمی می‌جنگند. 
این رویداد با کمپین ۵ پرسش از زنان موفق همراه است. در این کمپین ۵۰ بانوی فعال در تبریز پرسش‌های مهم خود را از ۵ بانوی موفق در جهان می‌پرسند. 
در این رویداد پنل چالش رشد استارتاپ‌ها در شهرستان‌ها با حضور نمایندگانی از دولت، دانشگاه، سرمایه گذار، اکوسیستم، مشاور و مربی و نیز مهمان برگزار خواهد شد. 
اگر به دنبال حضور در فضای رقابتی و هیجان‌انگیز میان استارت‌آپ‌ها، یادگیری از مدیران و مربیان موفق و شبکه‌سازی تخصصی هستید، استارت‌آپ میت‌آپ تبریز جای شماست. 
دومین میت آپ تبریز شامل جایزه ۱۵ میلیون تومان جایزه نقدی است. تیم اول ۶ میلیون تومان، تیم دوم ۴ میلیون تومان، تیم سوم ۳ میلیون تومان و تیم منتخب ۲ میلیون تومان دریافت خواهند کرد. 
هر ۱۰ استارتاپ راه یافته به مرحله نهایی، به حامیان رویداد جهت توسعه سرمایه گذاری معرفی خواهند شد. برندگان در هفته نامه شنبه و دیگر رسانه‌های استارتاپی معرفی می‌شوند. 
سه تیم اول برگزیده دومین میت آپ تبریز غرفه رایگان برای شرکت در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی که با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود را دریافت خواهند کرد. همچنین لایسنس ciw رایگان به نفرات فنی تیم‌ها در حوزه تخصصیشان ارائه می‌شود. 
دومین استارتاپ میت آپ تبریز با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت‌علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۹ تا ۲۱ مردادماه برگزار می‌شود. 
پایان پیام/۲۹


١٤:٤٥ - 1396/05/17    /    شماره : ٢٦٤٤٣    /    تعداد نمایش : ٥٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir