خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
اخبار > کسب‌وکارهای نوآورانه در صنایع اسباب‌بازی بررسی می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی؛

کسب‌وکارهای نوآورانه در صنایع اسباب‌بازی بررسی می‌شود

دور همی راه‌اندازی کسب‌وکار نوآورانه در صنعت اسباب‌بازی با حمایت ستاد توسعه فناوری نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  و توسط برنامه تجاری سازی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برنامه تجاری سازی دانشگاه شریف دانشگاه صنعتی شریف با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی، اقدام به برگزاری دورهمی هایی در راستای ایجاد کسب‌وکار نوآورانه در صنایع اسباب‌بازی کرده است.

این دورهمی ها پیش رویدادی برای رویداد کارآفرینی صنعت اسباب‌بازی بهمن‌ماه 95 خواهد بود که با همکاری شرکت دانش بنیان فناوری پیشرفته کاوشکر که از شرکت های دانش بنیان ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی است، برگزار خواهد شد.

 در دومین جلسه این رویداد که پنجشنبه 4 آذرماه 95 در مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان روند رشد شرکت‌های فناورانه صنعت اسباب‌بازی در دنیا، پیش‌بینی آینده این صنعت و فرصت‌های پیش رو را بررسی می‌کنند و در ادامه در چهارچوب نوآوری مبتنی بر روند صحبت‌هایی خواهد شد. همچنین با استفاده از متدولوژی و روندهای اسباب‌بازی موجود در دنیا، هم‌فکری صورت گرفته و ایده‌های جدید فناورانه خلق می‌شود.

پیش‌ازاین نخستین دور همی شرکت‌های نوآورانه صنعت اسباب‌بازی با موضوع ایده پردازی در آبان ماه 95 برگزارشده بود که در آن نگرش ذهنی خلاق و نیازهای صنعت اسباب‌بازی ایران و دنیا در آینده بررسی شد.

تکنولوژی و تقاطع آن با صنعت اسباب‌بازی، نمونه‌های موفق شرکت‌های فناورانه و ایده‌های تولید اسباب‌بازی در دنیا و ایده پردازی در شناسایی فرصت‌ها موضوعات دیگری بود که در نخستین جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این پیش رویدادها که با عنوان «دورهمی» با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شوند تا اواخر بهمن‌ماه که «رویداد کارآفرینی صنعت اسباب‌بازی» با حمایت همین ستاد برگزار شود ادامه خواهند داشت تا علاقه‌مندان را با این عرصه بیشتر آشنا کرده و نیروهایی خلاق و کارآمد برای شرکت در این رویداد تربیت شوند.

پایان پیام/


٠٩:٠٥ - 1395/09/07    /    شماره : ١٩٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٣١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir