خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
اخبار > کسب ‌و کار فناورانه روستایی مبل و منبت گسترده می‌شود


  چاپ        ارسال به دوست

کسب ‌و کار فناورانه روستایی مبل و منبت گسترده می‌شود


فراخوان ارائه ایده‌های کسب‌وکار فناورانه روستایی با محوریت مبل و منبت ارائه شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پارک علم و فناوری استان همدان، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برای ایده‌های کسب‌وکار فناورانه روستایی با محوریت مبل و منبت فراخوان ارائه نموده است.

اهداف این فراخوان پذیرش ایده‌های منتخب در پارک علم و فناوری استان همدان و حمایت از اجرای آنها، ایجاد اشتغال پایدار در روستاها، توسعه روستایی در راستای برنامه ششم توسعه، بهره‌گیری از فناوری‌های متناسب قابل اجرا در روستاها، بازگشت دانش‌آموختگان و نخبگان روستایی به روستاها و جلوگیری از مهاجرت آنها است.

محورهای ایده‌های ارائه شده باید شامل تأمین، فرآوری و بهره‌برداری چوب؛ برندسازی؛ نوآوری در طراحی؛ بازاریابی و صادرات؛ سایز موارد مرتبط با مبل و منبت باشد. 

ایده‌هایی که ارائه می‌شوند باید جدید باشند و قابلیت اجرا و فروش در بازار را داشته باشند. نتایج حاصل از اجرای ایده نیز باید منجر به ایجاد اشتغال روستایی شود. ایده‌های دارای نمونه اولیه اولویت پذیرش دارند. گروه‌هایی که اعضای آن از میان دانشجویان، دانش‌آموختگان و اعضای هیات علمی باشند دارای اولویت پذیرش هستند. ایده‌هایی که توسط یک واحد تعاونی یا شرکت خصوصی ارائه شوند دارای اولویت پذیرش خواهند بود.

علاقه‌مندان ارائه ایده‌های کسب‌وکار فناورانه روستایی با محوریت مبل و منبت که با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و توسط پارک علم و فناوری همدان ارائه شده است، تا اول بهمن ماه 96 برای ارایه ایده های خود مهلت دارند.


١٥:٠٤ - 1396/10/17    /    شماره : ٣٠٥٠٠    /    تعداد نمایش : ٣٤٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir