خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
اخبار > گامی نو در بازی‌سازی رایانه‌ای و موبایلی


  چاپ        ارسال به دوست

با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی برگزار می‌شود؛

گامی نو در بازی‌سازی رایانه‌ای و موبایلی

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دهمین رویداد شتاب و نخستین رویداد شتاب تخصصی بازی‌سازی با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و توسط مرکز نوآوری صنایع خلاق پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
رویداد نوگام «بازی‌سازی رایانه‌ای و موبایلی» به‌عنوان گامی نو در بازی‌سازی رایانه‌ای و موبایلی، طی یک رویداد 3 روزه طراحی و کارآفرینی 18 تا 20 بهمن ماه 96 در بلوار دانشجو زاهدان، پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.
نوگام رویدادی است که سعی در برداشتن گامی نو در طراحی و تجاری‌سازی صنایع خلاق دارد. در این رویداد تخصصی شرکت‌کنندگان پر انگیزه‌ای شامل مدیران تجاری، طراحان گرافیک، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه صنایع خلاق، برنامه نویسان، بازاریابان و هنرمندان گرد هم می‌آیند تا ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند. 
این رویداد به صورت یک روزه، دو روزه، سه روزه و چندروزه به نسبت حوزه موضوعی قابل برنامه‌ریزی است. هدف از این رویداد حل چالش‌های طراحی و تجاری‌سازی صنایع خلاق با استفاده از ایده‌های نوآورانه جوانان خلاق است.
مزایای این رویداد شامل استعدادیابی تخصصی، توانمندسازی افراد علاقه‌مند، برگزاری کارگاه‌های تخصصی، اجرای طرح‌های عملی و کاربردی، تمرین کار تیمی برای شرکت‌کنندگان، تشکیل هسته‌های تخصصی حوزه طراحی و استقرار هسته‌های تخصصی در مرکز نوآوری صنایع خلاق است.
نوگام «بازی‌سازی رایانه‌ای و موبایلی» با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، 18 تا 20 بهمن‌ماه 96 در مرکز نوآوری صنایع خلاق پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.


١٤:٥١ - 1396/11/17    /    شماره : ٣١٦٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir