خدمات الکترونیک
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشيو خبري 
اخبار > کتاب های "فناوری های صنعت رایاد" و "فناوری های صنعت پویانمایی ایران" تدوین شدند


  چاپ        ارسال به دوست

کتاب های "فناوری های صنعت رایاد" و "فناوری های صنعت پویانمایی ایران" تدوین شدند

این دوکتاب پس از جمع‌آوری اطلاعات مربوط به توانمندی­های فناورانه شرکت­های فعال در این حوزه ها، در  دو نسخه فارسی و انگلیسی تدوین شدند.

در بخش مقدمه کتاب فناوری­های صنعت رایاد ضمن معرفی یادگیری مجازی، زیرساخت‌های رایاد در ایران، بسترها و زیرساخت‌های آموزش و یادگیری الکترونیک و درخت فناوری ترسیم شده تشریح شده است.

همچنین در بخش مقدمه کتاب فناوری­های صنعت پویانمایی به تشریح درخت فناوری ترسیم شده شامل فناوری­های پیش تولید، فناوری­های تولید، فناوری­های پس­تولید، فناوری­های نشر، توزیع، بازاریابی و تبلیغات و فناوری­های اکران پرداخته شده و توضیحاتی همراه با نمودار درخت فناوری ارائه شده است.

بخش دوم هر دو کتاب مذکور به معرفی توانمندی­های فناورانه شرکت­های فعال اختصاص دارد که این توانمندی­ها در قالب درخت فناوری تشریح­شده، جانمایی شده است و اطلاعات شرکت­های مذکور شامل موارد ذیل است:

·         نام و لوگوی شرکت

·         مشخصات افراد اصلی شرکت

·         ماموریت‌ها و فعالیت‌های اصلی شرکت

·         تصویر و مشخصات نمونه محصولات شرکت

·         اطلاعات کامل تماس شرکت

·         توانمندی­های فناورانه شرکت

 شایان ذکر است شرکت‌های معرفی­شده در این کتاب­ها از طریق جست‌و‌جوی میدانی، اطلاعات مندرج در کتب نمایشگاهی-تخصصی مربوطه، شناسایی شده که پس از بررسی، اطلاعات مورد نیاز به روش خود‌اظهاری از شرکت‌های مذکور اخذ و جمع‌آوری شده است.

شایان ذکر است که نسخه انگلیسی این کتاب در دومین نشست فروم فناوری‌های فرهنگی و صنایع خلاق ایران-کره جنوبی (IRAN-KOREA Second Cultural Technologies and Creative Industries Forum) در آگوست 2017 در سئول در اختیار شرکت­های کره ­ای قرار گرفته است.

امید است با نشر این کتاب گامی هر چند کوچک در جهت رشد و توسعه صنعت رایاد و پویانمایی و تعالی جایگاه بین­ المللی آن برداشته شود.

به ­استحضار علاقه­ مندان می­رساند که کتاب "فناوری­های صنعت بازی ایران" نیز به زودی در اختیار علاقه ­مندان قرار خواهد گرفت.

 نسخه فارسی کتاب فناوری­های صنعت رایاد را از اینجا دانلود کنید.

نسخه فارسی کتاب فناوری­های صنعت پویانمایی را از اینجا دانلود کنید. 


١١:٤٤ - 1396/12/08    /    شماره : ٣٢٢٩٨    /    تعداد نمایش : ٦٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir